طراحی وب سایت صنعتی ارزان|طراحی سایت صنعتی حرفه ای

طراحی وب سایت صنعتی ارزان بهین تک گستر | جهت اطلاع از قیمت و ویژگی و امکانات برای سایت صنعتی و تولیدی و کارگاهی به سایت ما مراجعه نمایید

طراحی وب سایت صنعتی ارزان امروزه بیش از هر زمان دیگری مورد توجه مراکز تولیدی ، شرکت ها و واحد های صنعتی قرار گرفته است چرا که مدیران این مراکز به اهمیت و ضرورت تجارت الکترونیک و راهکار های کسب و کار اینترنتی در دستیابی به میزان فروش بیشتر محصولات ، خدمات و همگامی با بازار پر رقابت دنیای مدرن توجه هستند

طراحی وب سایت صنعتی ارزان

یکی از محصولات و خدمات شرکت بهین تک گستر طراحی سایت صنعتی بر مبنای استراتژی و اهداف پیش روی واحد صنعتی و کارخانه شماست. این خدمات و طراحی وب سایت صنعتی به گونه ای است که بتوانید بهترین محصولات و خدمات خود را همراستا با فعالیت شما، در عرصه پهناور اینترنت به مشتریان احتمالی خود عرضه دارید همچنین به معرفی همه جانبه محصولات تولیدی خود در موتورهای جست و جو گر با سایتی واکنش گرا و ریسپانسیو گام بردارید.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که طراحی وبسایت صنعتی ارزان ، معیارهای موفقیت در بازار از جمله سرعت افزایش مشتریان، بالا رفتن درصد انتخاب کالای تولیدی شما از میان کالای تولیدی مشابه دیگر شرکت ها، افزایش میزان شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع کالا را به صورت یکجا نصیبتان خواهد نمود.

 

 طراحی سایت صنعتی و شیوه های نوین فروش

در گذشته به دلیل کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان در میان انبوه محصولات مشابه و برندهای مختلف سر در گم نبودند و گاه به زعم خود و گاه در مواردی از طریق تبلیغات شفاهی، کالایی را برگزیده و می خریدند.

رفته رفته با پیشرفت تجهیزات صنعتی و افزوده شدن تعداد تولیدکنندگان ، رقابت بین آنها بوجود آمده و کار خریداران نیز مشکل شد چرا که بایستی از بین انبوه برندهای یک کالای مشابه، یکی را برگزینند از اینرو امر تبلیغات و بازاریابی نیز شکل های متنوعی به خود گرفت.

بازاریابی از طریق رسانه های مکتوب و صوتی و تصویری، بازاریابی حضوری، بازاریابی مویرگی همه و همه تاکتیک هایی بودند که در امر تجارت بکار گرفته شدند تا میزان فروش را بالا ببرند.

هم اینک در قرن حاضر تار و پودهای تجارت و بازاریابی به شکل سنتی از هم گسیخته و تجارت و کسب و کار از حصار زمان و مکان در آمده و این با فناوری اطلاعات و صنعت آی تی میسر شده است.

طراحی وب سایت صنعتی ، حضور همیشگی واحد تولیدی را در بین مشتریان فراهم می سازد و ارائه آگاهی در مورد محصولات پیشین و معرفی محصولات جدید را به سرعت تسرّی می بخشد و بازاریابی اینترنتی را به منصه ظهور می نشاند.

آیا وب سایت صنعتی بهین تک مناسب برای کارخانه ها و شرکت های تولیدی میباشد ؟

با توجه به بسترهای نرم افزاری که در پکیج طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های تولیدی بهین تک فراهم شده است سعی بر آن شده که کلیه نیازهای مشتریان و کارفرما پوشش داده شود که در ادامه به توضیحات امکانات و ویژگی طراحی سایت صنعتی ارزان بهین تک خواهیم پرداخت.طراحی وب سایت صنعتی ارزان

برخی از ویژگی ها و امکانات وب سایت های صنعتی بهین تک چیست ؟

از قسمت های مختلف که در طراحی سایت صنعتی ارزان لحاظ و در سایت پیاده سازی می گردد می توان موارد ذیل را برشمرد، البته ناگفته نماند که این موارد به صورت کلی بوده و با توجه به زمینه فعالیت هر شرکت یا کارخانه صنعتی، اجزای دیگری نیز قابل افزوده شدن می باشد :

۱ ) تاریخچه و معرفی کارخانه یا واحد صنعتی

 

۲ ) معرفی خدمات

 

۳ ) استانداردها و گواهینانمه و سرتیفکت های کسب شده

 

۴ ) بخش محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی و ویژگی های آنها

 

۵ ) طبقه بندی کالاها و زیرشاخه بندی آنها

۶ ) نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها

۷ ) اطلاعات تماس و آدرس شرکت

۸ ) مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت

۹ ) لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات

۱۰) گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید

۱۱) معرفی پروژه های در دست اجرا و معرفی پروژه ها و محصولات آینده

۱۲) سیستم باشگاه مشتریان و هواداران

۱۳) بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان

۱۴) ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین به خریداران

از مهم ترین ویژگی های سایت صنعتی بهین تک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

طراحی سایت صنعتی ریسپانسیو

طراحی سایت صنعتی داینامیک

طراحی سایت صنعتی واکنش گرا

طراحی وب سایت صنعتی ارزان امروزه بیش از هر زمان دیگری مورد توجه مراکز تولیدی ، شرکت ها و واحد های صنعتی قرار گرفته است چرا که مدیران این مراکز به اهمیت و ضرورت تجارت الکترونیک و راهکار های کسب و کار اینترنتی در دستیابی به میزان فروش بیشتر محصولات ، خدمات و همگامی با بازار پر رقابت دنیای مدرن توجه هستند.

طراحی سایت صنعتی دارای استاندراد های متمایزی می باشد که بدلیل اهمیت تجاری این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت می باشد ، کاربران در جستجوی کالا و خدمات مورد نیازشان وارد فضای اینترنت می شوند ، به همین دلیل طراحی سایت کاربر پسند و مطابق اهداف واحد تولیدی یا صنعتی برای معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات در اولویت کاری ما قرار دارد.

شرکت behintech با چندین تجربه موفق در پیاده سازی و ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی مفتخر به ارائه خدمات منحصر بفردی به واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد.

علاوه بر طراحی سایت صنعتی خدمات دیگری همچون دیجیتال مارکتینگ ، بهینه سازی و سئو سایت ، تولید محتوای سایت ،افزایش بازدید سایت ، بازاریابی اینترنتی ، تحلیل بازار فروش اینترنتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی در جهت افزایش فروش اینترنتی و موفقیت تجاری مجموعه های مختلف ارائه می گردد.

هم اکنون اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید خودش به این معنا میباشد که مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند. به عنوان مثال در کشورهای پیشرفته بسیاری از افراد کالاهای مورد نیاز صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت شخص فروشنده خریداری مینمایند و بدون اینکه زمان خود را صرف نمایند یا حتما به مکان مورد نظر مراجعه نمایند.

یکی از پیشرفت هایی که کشور ما و صنایع خودرو ساز در آن داشته اند فروش محصولات خودرویی به صورت آنلاین میباشد به طوریکه افراد میتوانند حتی رنگ و خیلی از امکانات خودشان را بدون اینکه در محل حضور داشته باشند انتخاب نمایند و در محل نمایندگی شرکت مربوطه آن را تحویل بگیرند. بنابراین در سطح کلان این فرهنگ در بین افراد جامعه ما ایجاد شده است که میتوان حتی محصولات صنعتی را هم به صورت آنلاین فراهم نمایند.

البته میتوان رنج وب سایت صنعتی را بسیار وسیع دانست. به عنوان مثال یک کارخانه که میخواهد محصولات خود را در وب سایتش تنها به بازدید کنندگان معرفی نماید میتواند به عنوان یک وب سایت صنعتی شناخته شود و یا یک شرکت صنعتی هم که دارای وب سایت میباشد و تنها مشخصات و توانمندی های شرکت و آدرس تماس خود را در وب سایت قرار داده است هم به عنوان یک وب سایت صنعتی شناسایی میشود. ما حتما در زمان بستن قرارداد در محل شرکتبهین تک گستر و یا حتی قبل از آن میتوانیم به شما مشاوره های بسیار حرفه ای از اینکه در وب سایت صنعتی شما چه گزینه ها و قابلیت هایی باید وجود داشته باشدو یا حتی وجود نداشته باشد, عرض خواهیم نمود.

حتما قبل از اینکه بخواهید تصمیم به طراحی یک وب سایت صنعتی بگیرید, در مورد فروشگاهی بودن آن هم تحقیق نمایید. البته در شرکت طراحی سایت بهین تک گستر به دلیل اینکه تمامی طراحی های سایت ها در تمامی پروژه ها کاملا به صورت اختصاصی اتفاق می یافتد, هر زمانی که بخواهید قابلیت های منحصر به فرد و بیشتری را به وب سایت خود اضافه نمایید این امکان حتما برای شما وجود خواهد داشت. ولی داشتن طرح و برنامه برای آینده نگری بهتر میتواند راه طراحی و پیاده سازی و همچنین توسعه آن را هموارتر نماید.

معمولا وب سایت های صنعتی میتواند به دسته های زیر تقسیم بندی گردد که عبارتند از:

• وب سایت های عرضه محصولات پتروشیمی

• وب سایت های محصولات آهنی و فولادی

• وب سایت های عرضه محصولات خانگی مانند محصولات آشپزخانه و ...

• وب سایت های عرضه محصولات و قطعات مربوط به خودروهای سبک و سنگین

• وب سایت کلیه خدمات مربوط به قالب بندی

همچنین معمولا در وب سایت های صنعتی که به عبارت بهتر میتوان آن را جزء وب سایت های شرکتی هم شناخت, میتوان سرویس ها و قابلیت های زیر را قرار داد که عبارتند از:

• امکان معرفی امتیازات و افتخارات

• معرفی هیات مدیره

• نمودار پیشرفت

• تاریخچه شرکت

• شرکای ما

• نمایش پروژه ها و نمونه کارهای ما

• از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت صنعتی دسترسی داشته باشید

برخی از نمونه کارهای صنعتی ارزان و حرفه ای بهین تک گستر

خوشبختانه شرکت بهین تک گستر به خوبی توانسته است با توجه به نیازهای اصلی مشتریان ما و همچنین نیازهای وب سایت های صنعتی و شرکتی که در ایران لازم است, وب سایت های خوبی را در این حوزه طراحی و پیاده سازی نماید. در زیر میتوانیم چند نمونه از این وب سایت های را به شما معرفی نماییم . البته از طریق صفحه نمونه کارهای صنعتی و صفحه نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی به لیست کامل این پروژه ها دسترسی داشته باشید. برخی از این نمونه کارها عبارتند از:

• پروژه طراحی سایت شرکت انبارداری آرتا بازرگان

• پروژه طراحی سایت شرکت لوله پلی اتیلن رتن کار

• پروژه طراحی سایت شرکت سوله ایران

البته خاطرنشان میشود مشاوران شرکت بهین تک گستر در هر زمانی به صورت تلفنی و حضوری برای راهنمایی بیشتر در کنار شما هستند که از طریق صفحه تماس با ما و یا شماره تلفن های ثابت و همراه میتوانید تماس حاصل فرمایید.

کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی با در اختیار داشتن وب سایتی کارآمد برای بازاریابی، فروش آنلاین محصولات، نمایش محصولات، نمایش اخبار، رزومه ی کاری و راه های تماس با شرکت، می توانند در کار خود موفق تر عمل کنند.

طراحی سایت ارزان از نظر گرافیکی باید گیرا و حال جذاب باشد تا به مشتریان خارجی و داخلی، حس موفقیت و اعتماد را القا کند.

نمایش محصولات، خدمات، پروژه ها و نمونه کارها نیز به صورت دسته بندی شده در معرض دید بازدید کنندگان باشد. رزومه ی کاری، روش های تماس با شرکت و … از جمله ویژگی های مهم در طراحی سایت صنعتی است.

مهمترین انگیزه درخواست کنندگان طراحی سایت صنعتی اطلاع رسانی و افزایش بهره وری شرکت است. بنابراین در طراحی سایت های صنعتی سعی بر آن خواهد بود که با تحلیل رقبای این شرکت ها به نتایج بهتری در اجرای راهکار طراحی سایت صنعتی برسیم. ما نیز در بهین تک با استفاده از متدها و فناوری های روز طراحی وب سایت می توانیم گزینه ای بسیار مناسب برای طراحی وبسایت صنعتی شما باشیم

در چه شهرهایی قادر به خدمت رسانی طراحی وب سایت صنعتی خواهیم بود ؟

شرکت طراحی وب سایت بهین تک گستر در کلیه شهرهای زیر میتواند خدمات طراحی وبسایت صنعتی خود را عرضه دارد :

• طراحی سایت صنعتی ارزان در تهران

• طراحی سایت صنعتی ارزان در کرج

• طراحی سایت صنعتی ارزان در مشهد

• طراحی سایت صنعتی ارزان در شیراز

• طراحی سایت صنعتی ارزان در اصفهان

• طراحی سایت صنعتی ارزان در تبریز

• طراحی سایت صنعتی ارزان در اردبیل

• طراحی سایت صنعتی ارزان در ارومیه

• طراحی سایت صنعتی ارزان در کیش

• طراحی سایت صنعتی ارزان در سمنان

• طراحی سایت صنعتی ارزان در رشت

• طراحی سایت صنعتی ارزان در کرمانشاه

• طراحی سایت صنعتی ارزان در ساری

 

تعرفه و هزینه طراحی وب سایت صنعتی بهین تک گستر چقدر میباشد ؟

با توجه به امکانات مد نظر وب سایت کارخانجات و کارگاه های تولیدی صنعتی هزینه و تعرفه طراحی وب سایت های صنعتی شرکت بهین تک متفاوت میباشد ولی شرکت ما تضمین ارزان بودن و کاربردی بودن وب سایت طراحی شده را به مشتریان خود خواهد داد و در بخش پشتیبانی وب سایت همیشه در کنار مشتریان خواهد بود

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.